Spolupráca s arch. štúdiom Devlev

Začiatok spolupráce stavebnín Woodcote a vyhľadávaného architektonického štúdia Devlev prináša na domácom trhu veľmi vítané spojenie dodávateľa špičkových materiálov a produktov a autorov stavebného riešenia, ktoré poteší nielen tých, ktorí sa sami rozhodli stavať, ale aj developerov a samosprávy.

Architektonické štúdio Devlev tvorí tím skúsených odborníkov, ktorí sprostredkovávajú ľuďom cestu k vysnívanému bývaniu - od vybavenia stavebného povolenia cez výber typu domu a návrh interiéru až po samotnú realizáciu. So širokou ponukou vlastných štýlových katalógových domov a viac ako 500 úspešne realizovaných projektov je štúdio Devlev vyhľadávaným a spoľahlivým partnerom pre množstvo spokojných zákazníkov.
Po strategickom prepojení so značkou Woodcote, ktorá je jednotkou na suchú výstavbu na tuzemskom trhu, sa ich rady určite ešte rozšíria. Kľúčovým prvkom spolupráce medzi dodávateľom kvalitného materiálu pre profesionálov i domácich majstrov a uznávaným architektonickým štúdiom je totiž snaha vzájomne skvalitniť služby a rozšíriť ich ponuku, s cieľom priblížiť sa a lepšie vyhovieť želaniam zákazníkov. Z tímovej spolupráce totiž ťažia všetci - ako znie motto spoločnosti Woodcote, ktorá so svojím portfóliom značiek zaujíma významné miesto na lokálnom trhu so stavebninami.

MÁTE DOTAZY?

MÁTE DOTAZY?